שירותים לסטודנט

שירותים לסטודנט

 

ייעוץ אישי לימודי ואקדמי- לרשותך הגב' תופאחה סאבא, לשיחות אישיות והתייעצות בנושאים הקשורים ללימודים שלך, לוועדות משמעת, לקויות למידה, הבעה עברית ועוד.

תמיכה רגשית- לרשותך הגב' חיזראן ספדי, לתמיכה רגשית וייעוץ בשפה הערבית. ניתן לפנות אליה ישירות לתיאום פגישת היכרות. שמירה על פרטיותך מובטחת.

סיוע לימודי- לרשותך הגב' ליבי אילן, לשיבוץ לחונכות, הכוונה ועזרה או לחונכים- משנה ב', בעלי/ות ממוצע של 80 ומעלה, אנא פנו אלי ונתאם פגישה אישית.

סדנאות לחונכים וחניכים- במהלך השנה נזמין אותך לפעילויות שונות, שהן חלק מהתכנית. אנו משקיעים משאבים רבים בתכנון וקיום אירועים אלו. יש לנו סטודנטים מכל החוגים ולא נוכל לקיים הפעילויות במועד שיתאים לכולם. אנא קבל/י בהבנה אילוצים אלו. נשמח לרעיונות ומשובים לגבי הפעילויות הללו. להשתתפות נדרשת לרוב הרשמה מראש.

פעילויות תרבות ואירועי המרכז- נשמח להשתתפותך באירועים אותם אנו מארגנים במהלך השנה. האירועים הינם ללא תשלום, ומהווים הזדמנות להיכרות הדדית, לדיון, לחשיפה לקולות שונים, להעמקה וללמידה. אנו מפרסמים אודות האירועים על גבי לוחות המודעות במכללה, דרך הדוא"ל, בפייסבוק, ומוציאים הודעות דרך הפורטל האישי של כל הסטודנטים. באירועים חשוב לאפשר למגוון דעות להישמע ויש לשמור על התנהגות תרבותית ומכבדת את הזולת.

יוזמות חברתיות / חינוכיות- אם יש לך רעיון ורצון ליוזמה כלשהי בקהילה, במכללה, כתבת עבודה או ערכת מחקר שעוסק ביחסי יהודים ערבים או בחברה הערבית- אנא שתף/י אותנו, ונשמח גם לעזור במידת האפשר.