דבר ראש החוג ללימודים רב תחומיים פרופ' אמיר גולדשטיין

דבר ראש החוג

דבר ראש החוג

סטודנטיות יקרות, סטודנטים יקרים!

החוג ללימודים רב תחומיים פותח בפניכם אפשרויות רבות ומגוונות להתפתחות וצמיחה  אישית. דווקא בתקופתנו, בה מתרחשים שינויים מהירים, בה הידע האנושי מתרחב ומעמיק, גדלה חשיבותם של צעירות וצעירים המסוגלים לשלב בין תחומי ידע שונים המושכים את ליבם עם ראייה רחבה, בינתחומית של המציאות שסביבנו.

אנחנו, מרצי החוג, מציעים קורסים שונים מתחומי הרוח והחברה, המעניקים לכם הזדמנות להרחיב אופקים, לטפח סקרנות וספקנות, לחדד את כוח השיפוט שלכם ואת כמיהתכם לטוב. מקצבי החוג עוסקים במדעי ההתנהגות: פסיכולוגיה, סוציולוגיה ומגדר, בתחומי הרוח האנושית: היסטוריה, ארץ-ישראל ופילוסופיה, ובתחומי ידע המכוונים להבנת העולם והיכולת לשנותו: סביבה וחברה, פוליטיקה וממשל וניהול ויישוב סכסוכים.

בוגרות ובוגרי החוג זוכים להשכלה רחבה, לכלים להתמודדות עצמאית עם קשת רחבה של תחומי דעת, וליכולת להבין את העולם הגלובלי, את  החברה הישראלית ולשכלל את יכולת החשיבה והפעולה שלהם. רבים מהם ממשיכים לתארים מתקדמים או לתעודות הוראה ומשתפים אותנו בהערכה העמוקה כלפי התשתית ההשכלתית והחוויה התוססת, לה זכו בתל-חי. אנחנו גאים בבוגרות ובבוגרי החוג המעורבים בתחומים מגוונים של עשייה מקצועית ברחבי הארץ ומחוצה לה, במשרדי ממשלה, משולבים בעמדות מפתח בחברות פרטיות ובארגונים ציבוריים.

אני מבקש לאחל לכן ולכם לימודים מהנים, מרתקים ופוריים, ולהזמין אתכן ואתכם להיות מעורבים כסטודנטיות וכסטודנטים פעילים בפעילות החוגית לאורך שנת הלימודים.

פרופ' אמיר גולדשטיין

החוג ללימודים רב תחומיים