דבר ראש החוג ללימודים רב תחומיים | המכללה האקדמית תל חי

דבר ראש החוג

דבר ראש החוג

סטודנטיות יקרות, סטודנטים יקרים!

אנחנו חיים בעולם עשיר, דינמי ומגוון, שעובר בשנים האחרונות שינויים מהירים, חלקם מאיימים. עולם כזה מחייב הכשרה של אנשים ונשים עם ידע רחב ומעמיק, שיודעות לחשוב מחוץ לקופסה, שיש להן ולהם ידע היסטורי ותרבותי מורכב, שמאפשר להבין ולנתח תופעות שונות, גלויות וסמויות. זהו עולם שמזמן יצירתיות, בין תחומיות ורק תחומיות, יכולת לשנות  ורגישות לאחרים ולאחרות. 

החוג ללימודים רב תחומיים מספק לכם שלל של הזדמנויות לפתח את הכשורים האלה. במסגרתו תצאו למסע בתחומים שונים במדעי הרוח והחברה ותבקרו במקומות מעבר לגבולות הידועים לכן. זהו מסע שיעניק לכם ולכן ידע מעמיק, משמעותי רב תחומי שלא הכרתם. אנחנו קוראים לכן ולכם להצטרף אלינו ולגלות אפשרויות חדשות של חיים ומחשבה, לגלות את היצירתיות החבויה בכם  ואת יכולות החשיבה שלכן. ידע ויכולות אלה יכינו אתכם לשוק העבודה העכשווי שצמא לאנשים ונשים שיודעים לחשוב אחרת ולייצר פתרונות חדשים ויצירתיים לבעיות שונות ומשונות.

אם אתם שואפים לדעת ולהעמיק;  אם אתן סקרניות ומלאות פליאה;  אם אתם מוקסמים מהעולם; אם אתן רוצות לשפר אותו ואת מקומכן בו, אנחנו כאן כדי לאפשר לכן את כל זה. אצלנו תזכו בעושר שיש לאקדמיה להציע, תוך העמקה במה שמעניין אתכן. יחד אתנו תוכלו לתפור לעצמכם חליפת ידע יחודית שמתאימה רק לכם ולכן.

פרופ' יוחאי עתריה

החוג ללימודים רב תחומיים