דבר ראש החוג לכלכלה וניהול | המכללה האקדמית תל חי

דבר ראש החוג

דבר ראש החוג

שלום לכם,

אני מברך אתכם על התעניינותכם בחוג לכלכלה וניהול באקדמית תל-חי. השכלה אקדמית היא נכס לכל החיים. תכנית הלימודים אצלנו מקנה לבוגריה תואר ראשון (.B.A) בכלכלה וניהולבוגרי ובוגרות החוג מעידים כי במהלך לימודיהם הוקנה להם ידע כלכלי וניהולי רחב, שליטה בכלי ניתוח כמותיים וחשיבה עצמאית אשר פתחו בפניהם אפשרויות תעסוקה מגוונות, כל זאת באווירת לימודים תומכת ומאתגרת ובסביבה מאירת עיניים עם נופי הגליל העליון.

הביקוש לעובדים בעלי ידע אקדמי בתחומי הכלכלה, שהוכשרו גם בתחום הניהול, הולך וגדל. בוגרי תואר ראשון יכולים להשתלב במגזר העסקי, הפרטי והציבורי במגוון תפקידים כלכליים וניהוליים כגון מנהלי כספים, חשבים, בנקאים, כלכלנים, תקציבאים, גזברים, מנהלי צוותים, יועצים אסטרטגיים, יועצים פיננסיים, מנתחים-כלכליים, משווקים, אנשי מכירות וגם יזמים עצמאיים המקימים עסקים משלהם. בנוסף לכך יש כאלה הבוחרים להמשיך ללימודי תואר שני ויש גם שממשיכים לדוקטורט.

החוג לכלכלה וניהול במכללה האקדמית תל-חי מציע תכניות לימודים לקראת תואר ראשון בכלכלה וניהול במסלול רגיל במשך כל ימי השבוע ובנוסף, מסלול מותאם לאנשים עובדים בימים חמישי אחה"צ ושישי בבוקר, או בימי ראשון וחמישי אחה"צ. הלימודים מספקים תשתית עיונית ומעשית מוצקה בשני התחומים של כלכלה וניהול. מסגרת הלימודים מדגישה תאוריה יחד עם יישומה הלכה למעשה באמצעות ניתוח אירועים ובעיות מן המציאות הכלכלית הניהולית והחברתית בארץ ובעולם, הן ברמת המיקרו של משקי הבית וחברות עסקיות, והן ברמת המאקרו של הכלכלה הלאומית והבינלאומית. בחוג קיימים גם מסלולי התמחות והכשרה, למשל חשבונאות, מערכות מידע, שוק ההון, מנהל עסקים ותאוריה כלכלית המעניקים לסטודנטים אפשרויות מקצועיות נוספות.

החוג כולל חברי סגל אקדמי בעלי תואר דוקטור שלמדו והתמחו באוניברסיטאות הטובות בארץ ובעולם ועוסקים במחקר ובהוראה. בנוסף, מלמדים בחוג מרצים בעלי ניסיון מעשי עשיר שמלווים את ההוראה בראייה רחבה, בדוגמאות מחיי היום-יום והמציאות בארץ ובעולם.

מלגות מגוונות מוענקות מדי שנה לסטודנטים מצטיינים ולסטודנטים עם קשיים סוציו-אקונומיים. סטודנטים בעלי לקויות למידה מקבלים סיוע מיוחד בהתאם לצרכיהם.

אני מציע לכם להצטרף ללימודים בחוג לכלכלה וניהול במכללה האקדמית תל-חי, לרכוש ידע רב ערך, לשפר את כישוריכם ויכולותיכם ולקבל תואר נחשב בשוק העבודה. 

אם יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לתאם עמי פגישה. כתבו ל- [email protected] ונחזור אליכם בהקדם.

בברכה,

ד"ר ינאי פרחה

ראש החוג לכלכלה וניהול