המידע רשום בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומתייחס לזכר ונקבה כאחד.

המכללה האקדמית תל-חי הגדירה בחזון המכללה את קידום נושא הנגישות עבור כלל האוכלוסייה ומאז עושה את מירב המאמצים להנגשת הקמפוס עבור אוכלוסיות לרבות סטודנטים עם מוגבלויות.

לשם כך, המכללה משקיעה משאבים רבים לספק לכלל הלומדים שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. זאת בהתאם לחזון המכללה ולחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו. אנו מאמינים כי הצלחה לימודית ורווחה אישית של הסטודנט מתאפשרת בסביבה נגישה, תומכת ומקבלת.

מתוך אמונה זו אנו מקדמים הנגשה בתחום הלמידה-הוראה וכן בפיתוח תשתיות פיסיות ואנושיות מונגשות. מטרתנו כי כל סטודנט ימצא את הפוטנציאל הגלום בו ויצא לדרך עצמאית כשהוא מצויד בידע, בכלי חשיבה ומעורבות בקהילה.

Accordion Title הסדרי כניסה וחניות

הסדרי כניסה וחניות

 • סטודנטים בעלי מכונית עם תו נכה של משרד התחבורה זכאים לחנות בחניות נכים המסומנות ב 2 הקמפוסים.
 • בקמפוס מזרח קיים רצף גישה מהחניה דרך שער הכניסה.
 • קמפוס מערב – החנייה בקמפוס מערב מותנת בהצגת אישור. סטודנט בעל מכונית עם תו נכה הלומד בקמפוס מערבי עליו לפנות למשרד הקב"ט לקבלת מדבקה – תו חניה עם סימון נכה. 
 • בקמפוס מערב - הזכאים לתו חניה עם סימון נכה רשאים לחנות בחניות הנכים  במתחמי החנייה של הסגל .
 • בקמפוס קצרין - החניה נגישה בקמפוס קצרין. יש חניות 4 נכים ועוד 2 לנשים הריוניות.
  כמו כןך יש עוד חניות של סגל. 

לשאלות ובירורים, ניתן ליצור קשר עם קב"ט המכללה

Accordion Title שירותים בקמפוס: שילוט, שירותי נכים ופניה לנציג שירות

שירותים בקמפוס: שילוט, שירותי נכים ופניה לנציג שירות

 • קיימים שירותי נכים נגישים בכל בנייני המכללה בשני הקמפוסים.
 • קיימים שלטי זיהוי והכוונה.
 • מותרת כניסה למכללה לחיית שירות המיועדת לסייע לאדם עם מוגבלות. יש להסדיר את הכניסה מול רכז הנגישות.
 • במקרה הצורך, ניתן לפנות לנציגי השירות ביחידות השונות כדי לקבל סיוע במילוי טפסים.
 • באתר הבית של המכללה, ניתן למצוא פרטי התקשרות של טלפונים ומיילים מרכזיים במכללה.
Accordion Title יחידת נגישות על רקע רפואי ורגשי

יחידת נגישות על רקע רפואי ורגשי

במכללה קיימת יחידת נגישות הפועלת בחסות מרכז חממ"ה, המלווה ומסייעת לסטודנטים המתמודדים עם לקות רפואית (קבועה או זמנית) או רגשית.

רכז הנגישות, מלווה סטודנטים עם לקויות רפואיות (רפואי, חושי, פיזי, קוגניטיבי ונפשי) משלב הרישום, הקבלה, במהלך התואר ועד סיומו. מקדם את הטיפול בהתאמות בלמידה והתאמות במבחנים כולל המערך התפעולי בתוך הקמפוס.
רכז הנגישות מקבל קהל בשני הקמפוסים. יש לתאם פגישה מראש.

לאתר יחידת נגישות על רקע רגשי ורפואי 

Accordion Title נגישות אתר האינטרנט

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. מכללת תל חי מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות:

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את הנגישות במכללה האקדמית תל חי. ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השרות הנגיש ביותר. במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא נגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

החל משנת 2016, בוצעו באתר זה עבודות הנגשה מלאות בהתאם לתקן WCAG 2.0 לרמה AA. אתרי המכללה עוברים בדיקה וסריקה באופן רציף וכל מקום שאינו נגיש מתוקן בזמן סביר.

בין אם אתם בעלי מוגבלות פיזית ובין אם לא, בממשק הנגישות שלנו תוכלו למצוא את הטכנולוגיות המתאימות אשר בעזרתן, תוכלו להתאים את תצוגת האתר בעבורכם, ובהתאם למגבלותיכם. שימו לב, כל התאמה שתעשו תשמר בקובץ “קוקי” בדפדפן שלכם, כך שבפעם הבאה אשר תגיעו לאתר זה, או כאשר תעברו בין דפים, לא תצטרכו לבצע התאמות כל פעם מחדש, אלא האתר יחכה לכם מראש מותאם ומוכן עם ההתאמות שביצעתם בפעם הקודמת.

לנחיותכם, בפתיח הממשק תמצאו כפתור “הפעלת נגישות בסיסית” אשר יפעיל הגדרות בסיסיות כגון התאמה לקוראי מסך והתאמה לניווט מקלדת, בלחיצה אחת ובאופן אוטומטי.

אנו מאמינים כי לכל אדם מגיע הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות, ועל פי כן, הושקעו משאבים ומאמצים רבים בממשק הנגישות, כך שיוכל להקל את השימוש באתר ככל האפשר. גלישה נעימה!

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה

Google Chrome, FireFox, Safari, Opera, Microsoft Edge, Android Marshmallow, iOS9 – אנו תומכים בכל המכשירים והדפדפנים הפופולריים בשוק עד לכ-2 גרסאות אחורה.

התאמות כלליות

כפתור להפעלת נגישות בסיסית, ניווט ע”י המקלדת, הפעלת מקלדת וירטואלית, התאמה לקוראי מסך, דילוג לתוכן המרכזי, חיפוש ביטויים ראשי תיבות וסלנג, שינוי שפת הממשק, שינוי מיקום הממשק, שינוי גודל הממשק.

התאמות טקסט ותוכן בממשק

שינוי גדלי הגופן, שינוי הגופן לקריא, הגדלת טקסט במעבר עכבר (זכוכית מגדלת), הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, שינוי מרווח בין שורות, שינוי מרווח בין מילים, שינוי מרווח בין אותיות, יישור למרכז, יישור לימין, יישור לשמאל, יישור מוחלט.

התאמות צבעים ותצוגה

הצגת תיאורי תמונות, התאמה לקוראי מסך, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, שינוי האתר לצבעי אפור,צבעים מנוגדים, שינוי צבע הטקסטים, שינוי צבע הכותרות, שינוי צבע הרקע, עצירת אנימציות ותנועה.

התאמות ניווט והתמצאות

שינוי סמן העכבר לסמן גדול ולבן, או סמן שחור וגדול, הדגשת מעבר עכבר, הגדלה והקטנת תצוגת האתר, הדפסה נגישה, מצב קריאה, ניווט ע”י אותיות, הדגשת פוקוס, הדגשת מעבר עכבר.

הבהרה והערות

למרות מאמצנו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, יתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא בעבורם הפתרון הטכנולוגי. יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר, להוסיף ולעדכן יכולות לממשק הנגישות באתר, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר, בכל רגע נתון ובהתאם להתקדמות הטכנולוגית.

במידה ומצאתם תקלה, או שאינכם מסתדרים עם ממשק הנגישות, או שיש לכם רעיונות לשיפורו, נשמח לשמוע מכם. בלחיצה על “שלחו משוב” הנמצא בתחתית ממשק הנגישות, תוכלו למלא טופס משוק ולספר לנו על חוויתכם באתר. בנוסף, ניתן לפנות למייל בכתובת [email protected] והוא יגיע לצוות האחראי על נגישות האתר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל דרך!

 

קב"ט קמפוס תל חי

מוטי אוחנה, קב"ט

קמפוס תל חי לחדשנות בחינוך ובהוראה

רואי פרנקל, קב"ט

רכז הנגישות במכללת תל-חי

אלמוג לוי

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
TRUE
3670743
eeRizl2dN354oxMGHwb6jQwf_gw38_fBUpLByWxOtV4
Google no captcha
1
דברו איתי!
form-FzGUFtY0yAtANqUbaguOBSkmKvXrU5PrY7w2Ws48EiY
webform_submission_contact_us_paragraph_1896_add_form