יותם דגני | המכללה האקדמית תל חי

יותם דגני

יותם דגני
יותם דגני

יותם דגני

החוג לפסיכולוגיה ולחינוך

יותם דגני, בוגר החוג לפסיכולוגיה ולחינוך מיוחד.

עברתי לצפון במטרה לעשות שינוי בחיי ולהקדיש את עצמי לטובת אחרים ולנסות ולתרום לחברה כמה שיותר.

לפני שהתחלתי ללמוד במכללה, לא היה לי כל קשר או ניסיון לחינוך או לעבודה עם בני נוער. שנות הלימודים שלי במכללה היו משמעותיות ביותר עבורי, הלימודים במכללה יצרו בשבילי אין ספור הזדמנויות ללמידה והיכרות עם מגוון רחב מאוד של מסגרות ואוכלוסיות.

בשנה ב' ללימודים קיבלתי אות הצטיינות מטעם דקאנט הסטודנטים על עבודתי במסגרת לימודי השדה בבית הספר 'רננים' ובשנה ג' זכיתי בתעודת ההצטיינות מטעם חבר הנאמנים של המכללה על פעילותי ב'הפוך על הפוך' מטעם לימודי השדה ועל התנדבויות שונות שלקחתי בהן חלק במסגרת פעילותי ביחידה למעורבות חברתית.

במהלך שלושת שנות לימודי הייתי פעיל בכל שנה בשתי מלגות שונות – מלגת פר"ח, שם חנכתי ילדים עם צרכים מיוחדים, ומלגת קרן קיסריה-רוטשילד, בה חנכתי תלמידי תיכון והכנתי אותם לבגרויות, לצד התנדבות בבית חם לנערות בסיכון בקרית שמונה.

אני יכול להעיד באופן חד משמעי שהניסיון שצברתי במהלך הלימודים הוא זה שהוביל אותי למקום בו אני נמצא היום והוא זה שפתח עבורי כל כך הרבה דלתות.

היום אני מחנך מורה לאנגלית ומתמטיקה בתיכון 'דרכא' דנציגר ואני חלק מתכנית 'חותם'. 

הקמתי במשותף עם עדי קולטקר, שהוא גם בוגר המכללה, מועדון פנאי ועמותה לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. כמו כן אני מתנדב בעמותת על"מ.