לימודים במכון לאמנויות בשילוב מגוון תארים | המכללה האקדמית תל חי

לימודים במכון לאמנויות בשילוב מגוון תארים

בואו לבחור את השילוב האקדמי שהכי מתאים לכם!

.B.A בחינוך

בוגרי המסלול יהיו זכאים לתואר ראשון בחינוך ותעודת בוגר המכון לאמנויות - מדריך לאמנות בקהילה.

המסלול משלב לימודים באחת ממחלקות המכון לאמנויות בשילוב אחד החוגים המובילים בתחום בארץ: החוג לחינוך במכללה האקדמית תל-חי.

תכנית הלימודים בחוג לחינוך כוללת את המוקדים:

  • שילוב אמנויות בחינוך- התפיסה של המוקד היא כי האמנות לסוגיה הינה כלי משמעותי לחינוך הפרט והקבוצה הן במסגרות פורמליות ובלתי פורמליות. תחומי אמנות נלמדים: אמנות פלסטית, כתיבה, מוסיקה, דרמה ותנועה.
  • אוכלוסיות ייחודיות וחינוך מיוחד- תכנית חדשנית המשלבת חשיפה לגישות עכשוויות בתחום אוכלוסיות ייחודיות. הכרות עם מגוון האוכלוסיות - ילדים ובוגרים עם הלקויות השונות. מקנה ידע על הבסיס הפיזיולוגי, הפסיכולוגי, החינוכי, והחברתי של אוכלוסיות המשתייכות הן למסגרות החינוך המיוחד והן למסגרות הרגילות. הסטודנטים לומדים את המודלים התיאורטיים והיישומיים של אבחון ודרכי התערבות במערכות החינוך, המגורים, התעסוקה ומסגרות לשעות פנאי.

 

 

לתוכניות הלימוד

 

.B.A. בפסיכולוגיה 

בוגרי המסלול יהיו זכאים לתואר ראשון בפסיכולוגיה ותעודת בוגר המכון לאמנויות - מדריך לאמנות בקהילה.

המסלול משלב לימודים במכון לאמנויות, במחלקה לאמנות פלסטית בלבד בשילוב החוג לפסיכולוגיה במכללה האקדמית תל-חי.

לימודי פסיכולוגיה עוסקים בחקר ההתנהגות האנושית על היבטיה השונים ומכאן שנוגעים במגוון רחב של תחומים: למידה, חשיבה, התנהגות חברתית, מבחנים פסיכולוגים, אישיות האדם, התפתחות, פסיכו-פיזיולוגיה, יסודות פיזיולוגיים של ההתנהגות ופסיכו-פתולוגיה (הפרעות שונות והטיפול בהן) תכנית הלימודים עוסקת בשאלות היסוד של הפסיכולוגיה, במודלים הבסיסיים של תחומי הפסיכולוגיה השונים ובמגוון הגישות המדעיות הנהוגות כיום במחקר הפסיכולוגי.

עם סיום לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה עומדות בפני הבוגרים מספר אפשרויות: לימודי המשך לתואר שני ושלישי לצורך הסמכה כפסיכולוגים או לימודי תעודה בתחומים טיפוליים כמו תרפיה באמנות. בשוק העבודה ניתן להשתלב במגוון תפקידים כמדריכים במוסדות חינוך ומוסדות בריאות הנפש, מנהלי כוח אדם בארגונים, מורים למדעי החברה ופסיכולוגיה בבתי ספר תיכוניים או כעוזרי מחקר.

 

לתוכניות הלימוד

.B.A רב תחומי

בוגרי המסלול יהיו זכאים לתואר ראשון רב תחומי ותעודת בוגר המכון לאמנויות - מדריך לאמנות בקהילה.

המסלול משלב לימודים באחת ממחלקות המכון לאמנויות בשילוב החוג ללימודים רב תחומיים במכללה האקדמית תל-חי.

החוג ללימודים רב תחומיים מציע תואר עשיר ומגוון, שבבסיסו מונחת ההבנה כי בעידן הגלובלי יש חשיבות ליכולת שלנו לחבר בין תחומי ידע שונים. המסלול מיועד בעיקר לאנשי ה"גם וגם", שפחות מאמינים ב"או-או", המולטי דיציפלינריים והסקרניים, שאוהבים לגעת בכמה תחומים במקביל ולאתגר את דרך החשיבה שלהם. אם אתם כאלה, החוג ללימודים רב תחומיים מאפשר לכם לרכוש השכלה אקדמית רחבה על פי העדפותיכם.

תכנית הלימודים כוללת את המקבצים:

  • מגדר
  • פילוסופיה או אדם מדינה ושינוי חברתי (לבחירת הסטודנט)
  • מקבץ כללי שכולל קורסי בחירה רבים ומגוונים במדעי ההתנהגות, פילוסופיה, מזרח אסיה ועוד קשת של נושאים בתחומי מדעי הרוח והחברה, בהם תוכלו להעמיק ולהרחיב אופקים, בהתאם לתחומי העניים שלכן.ם.

 

 

לתוכניות הלימוד

 

וכדאי שתדעו..

  • לראשונים שירשמו וישלמו מקדמה תוענק מלגת עידוד בסך 5,000 שח (בכפוף לתנאים). מס' המלגות מוגבל!
  • שנת הלימודים הראשונה חינם לחיילים משוחררים (בנוסף לפיקדון). 
  • בסיום מסלולי הלימוד בשילוב רב תחומי, חינוך ופסיכולוגיה, ניתן להמשיך ישירות ללימודי תואר שני בתרפיה באמנות.
  • בכל השילובים, פריסת הלימודים היא לארבע שנים.