המכון לאומנויות בתל-חי שותף להקמת גלריית POP-UP בקריית שמונה

המכון לאומנויות בתל-חי שותף להקמת גלריית POP-UP בקריית שמונה

מיזם גלריות ה-POP-UP  של עיריית קריית שמונה בשיתוף מרכז הצעירים, פרויקט קהילות הסטודנטים, המכון לאמנויות תל-חי ואגודת הסטודנטים תל-חי, הינו פרויקט משותף נוסף לעידוד תהליכי התחדשות כלכלית ואנושית של מרכז העיר הוותיק של קריית שמונה - מרכז הכיכרות.

המיזם הושק לראשונה בשנה שעברה במהלך חודשי הקיץ במטרה לייצר פלטפורמה חדשה וייחודית לאמנים ויוצרים בעיר ובמרחב אשר תנגיש ותחשוף את עבודותיהם לקהל הרחב תוך הארת המרחב הציבורי הוותיק ויצירת אירועי תוכן מגוונים בתחומי האמנות.

לדברי זמר ס"ט מנהל מכון האומנויות בתל-חי: "הרעיון המרכזי של הפרויקט הוא להקים גלריות זמניות במיקומים שונים במרכז העיר הוותיק, בדגש על חנויות ריקות ואזורים מוסתרים, אשר אכלוסן באופן זמני יסייע בחשיפתן לציבור הרחב ובזיקוק הפוטנציאל הרב בהם. בתקופת הפעלת הגלריות יוזם צוות הפרויקט, המורכב בעיקר מסטודנטים של פרויקט "תוצרת הארץ" והמכון לאמנויות תל-חי, סדרה של אירועי תרבות ואמנות במרחב הציבורי הסמוך במטרה לעודד ולמשוך קהלים חדשים למרחב".

פרויקט ה-POPUP הוא חלק מתוכנית האב של הרשות - "מרכזעיר" הפועלת להפוך את מרכז העיר הוותיק של קריית-שמונה לרובע מסחר, תרבות ואמנות אורבני, תוסס וצעיר אשר יציע למבקרים בו חוויה קומפקטית ואיכותית בלב אצבע הגליל.

במסגרת פעילות הגלריה, אשר תהיה פתוחה לקהל לאורך כל חודש מרץ, יתקיימו 3 אירועי שיא בתחומי האמנות, המוזיקה והבילוי ברוח הפרויקט.

בגלריה זאת, הסטודנטים מכל המחלקות ומכל שנות הלימוד במכון לאמנויות תל-חי, יחד עם בוגרי המכון מהשנים האחרונות מוזמנים להציג ולשתף את עבודותיהן, לחשוף ולמכור אותן לקהל הרחב.

"אנחנו מזמינים את כולם להגיע למרכז הכיכרות המתחדש של קריית שמונה וליהנות מחוויית בילוי צעירה, תוססת וייחודית: להתעניין, להשתתף ולתמוך במעשה האמנותי בכלל, ובמכון לאמנויות תל-חי ובסטודנטים המעולים שלו בפרט, לשתף ולהפיץ את דבר היוזמה הנפלאה הזאת" אומר זמר סט.

מיקום גלריית POP-UP: כיכר חרמון, ליד מנשה משקאות

שעות פתיחה:

12/3     12:00-16:30

16/3     10:00-14:00

19/3     14:00-18:00

23/3     10:00-14:00

26/3     14:00-18:00

29/3     12:00-18:00 (אירוע נעילה)