רישום לסדנאות תשפ"ב | המכללה האקדמית תל חי

רישום לסדנאות תשפ"ב

רישום לסדנאות תשפ"ב

רישום לסדנאות סטאז' ומועדי סדנאות תשפ"ב

עם קבלתכם לעבודה יש להירשם לסדנאות הסטאז' באתר המכללה בטופס מקוון. יש למלא בטופס זה את הפרטים האישיים שלכם, פרטי מקום ההתמחות ואף את הפרטים המלאים של המורה / הגננת החונכ/ת.

שימו לב, בטרם הרשמתכם לסדנה, באחריותכם לוודא שהנכם עומדים בתנאי הקבלה לסטאז'. תנאי הקבלה כפופים להוראות משרד החינוך ובאחריות המתמחה לעמוד בתנאים אלו. מעבר לאמור לעיל, מתמחה אשר לא יעמוד בתנאים הבאים לא יוכל לקבל את רישיון ההוראה בסוף הסדנה: סטודנטים החל משנה ד' אשר סיימו לפחות 80% מהלימודים לתואר B.Ed, או סטודנטים בהסבת אקדמאים בעלי אישור 115 וקיבלו ציון עובר בקורס "תורת ההוראה", בהתנסות המעשית בשנים א'-ג' והשלימו את קורס "עזרה ראשונה", "זהירות בדרכים" ו"ביטחון ובטיחות".

מפגש ראשון של סדנאות הסטאז' של קמפוס תל-חי לחדשנות בחינוך ובהוראה יתקיים ביום ה' 19.8.21. לאור המצב המפגש יתקיים במתכונת מקוונת. מפגש זה הינו מפגש חובה למתמחים אשר מתחילים את ההתמחות בשנה"ל תשפ"ב ונרשמו לסדנה ואף לאלה שטרם מצאו שיבוץ עבודה לתחילת שנת הלימודים הבאה.

לפי הנחיות משרד החינוך ניתן למצוא שיבוץ עבודה המוכר לסטאז' עד ה- 20.12 ובמקביל להירשם לסדנת הסטאז' בקמפוס תל-חי לחדשנות בחינוך ובהוראה ולהתחיל את ההשתתפות בסדנה כפוף בהשלמת כל המטלות עד רגע ההשלמה.

ההרשמה לסדנאות במכללה היא על פי ההתמחות ובהתאם לדרישות משרד החינוך:
בוגרי ההתמחות לגיל הרך, חייבים בסדנה ייעודית פרונטלית לגיל הרך. בוגרי ההתמחויות באנגלית חייבים בסדנה ייעודית פרונטלית בשפה האנגלית

בכל הסדנאות הפרונטליות יתקיימו 10 מפגשים של 4 שעות אקדמיות בכל מפגש ובנוסף, 10 מפגשים מקוונים של שעתיים בכל מפגש. תאריכי המפגשים יפורסמו מראש באתר מלווה הקורס (Moodle) של כל סדנה. כל הסדנאות תתקיימנה בין השעות 19:45-16:30.

מסלולי התמחות ויום הלימודים:

שם הסדנה

יום לימודים

קדם יסודי

ג'

יסודי

ד'

על יסודי

ד'

חינוך גופני

ה'

אנגלית

ד'

 

סדנת סטאז' מקוונת:

במקרים חריגים, קיימת אפשרות להשתתף בסדנאות סטאז' מקוונות. האישור לכך יינתן רק למתמחים המלמדים ביסודי, בעל יסודי ובחנ"ג אשר מצאו מקום עבודה לסטאז' וביצעו התקשרות עם מורה חונך, על פי קריטריונים של מרחק ומצב משפחתי מיוחד.
חשוב! במהלך הסדנה המקוונת יתקיימו שלושה מפגשים פרונטליים שהנוכחות בהם חובה!

כל מי שלומד במכללה ביום בו מתקיימת סדנת הסטאז', לא יוכל להגיש בקשה לסדנה מקוונת!

בכדי להגיש בקשה עליכם להיכנס לטופס הרישום למלא את פרטיכם – בסוג הקורס לבחור קורס מקוון ולאחר מכן למלא את טופס הבקשה.

קוד קופון ינתן למי שהסדנא תאושר בלבד בתאריכים המצויינים מטה.

תשובות לבקשות לסדנה מקוונת ינתנו בשני מועדים בלבד ועל בסיס מקום פנוי בתאריכים 25.8 ו-6/10 בלבד.

 

ההרשמה לשנה"ל תשפ"ב נסגרה. פרטים מעודכנים יעלו לקראת שנה"ל תשפ"ג.

נטלי גדעוני, רכזת פיתוח מקצועי

דוא"ל: [email protected]

מענה טלפוני:

9:00-13:00

14:00-15:30

טל': 04-6825088