מה חדש? | המכללה האקדמית תל חי

מה חדש?

מה חדש?

שני, 6 יולי, 2020

 

תואר ראשון במשאבי אנוש הוא הצעד הראשון לקראת עולם שלם ומרתק של עבודה עם אנשים בשביל אנשים. מה לומדים במהלך התואר? איפה אפשר ללמוד? מה המשמעות של משאבי אנוש וכיצד זה בא לידי ביטוי במהלך הקריירה? היכן תוכלו לעבוד לאחר התואר?

מאוניברסיטה בדרום ועד מכללה בצפון, יש הרבה מסלולי לימוד והרבה אפשרויות אך מה הכי נכון בשבילכם?

כל אלה ועוד – בכתבה הבאה.

שני, 22 יוני, 2020

 

מתעניינים בלימודי עבודה סוציאלית, אבל לא בטוחים לאן ממשיכים משם? אל דאגה!

תואר ראשון בעבודה סוציאלית יפתח בפניכם דלתות למגוון רחב של מקומות ותפקידים, ויאפשר לכם לעסוק בתחומים מרתקים, לעבוד עם אנשים מכל שכבות האוכלוסייה ולעזור להם.

שני, 22 יוני, 2020

 

 

לימודי חינוך הם אפשרות נהדרת כדי לרכוש מקצוע חיוני ומרתק, להגשים את עצמכם ולהיות בלב העשייה החינוכית. תחת הקטגוריה הרחבה של חינוך תמצאו מגוון של תתי תחומים ומגוון של אפשרויות כדי להשתלב בעבודה עם סיום הלימודים. חינוך לגיל הרך? ואולי לימודי מדעים לתלמידי תיכון? עבודה עם בעלי מוגבלויות?

יש כל כך הרבה אפשרויות, וכל כך הרבה הזדמנויות כדי לחולל שינוי אמיתי בכל יום ויום.

שני, 22 יוני, 2020

חושבים ללמוד תואר ראשון בחינוך? מתלבטים האם יש לכם את מה שדרוש או מה מחכה לכם ביום שאחרי התואר? אין ספק כי לימודי חינוך הם אחד מהתארים המעניינים שיש. במהלך התואר צפויים לכם קורסים מגוונים, החל מקורסים הקשורים ישירות לעבודה עם ילדים, דרך קורסים כלליים שמטרתם להעשיר את הידע הכללי שלכם ולימודי פסיכולוגיה ועד ללימודי תרבות ארגונית. עדיין מתלבטים?

שני, 22 יוני, 2020

 

פסיכולוגיה היא תורה העוסקת בחקר הנפש, התודעה וההכרה והשפעת כל אלו על ההתנהגות האנושית. מדובר בתחום מחקר מדעי מרתק שלא בכדי מושך אליו רבים. באמצעות רכישת ידע על יסודות הנפש וההתנהגות האנושית, אנשים יכולים להבין את עצמם טוב יותר, כמו גם להבין טוב יותר אחרים. פסיכולוגים ממלאים תפקיד חשוב וחיוני במערכת הבריאות, ובחיים באופן כללי, בכך שהם עוזרים לאנשים הסובלים מבעיות בבריאות הנפש, מבצעים פסיכותרפיה, חוקרים אפשרויות טיפול שונות וחדשות ומלמדים מטופלים כיצד להתנהל עם הסימפטומים שלהם בצורה יעילה. 

שני, 22 יוני, 2020

 

אתם אינטליגנטיים, אתם אוהבים אנשים ותמיד אמרו לכם שאתם יכולים להיות פסיכולוגים מעולים (ויעידו על כך הכתפיים הלחות מדמעות שלכם אחרי שהקשבתם במשך שעות לחברים…) – מתלבטים האם למנף את היכולות הטבעיות שלכם, ללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה ולבחור בקריירה בתחום? כיצד תדעו אם לימודי פסיכולוגיה מתאימים לכם? מהן התכונות הנדרשות מבעל מקצוע בתחום? הנה כמה נקודות חשובות שכדאי לקחת בחשבון לפני שמחליטים.

שני, 22 יוני, 2020

 

בשנים האחרונות הלימודים המקוונים נמצאים במגמת עליה, יותר ויותר אנשים משתמשים באינטרנט כדי ללמוד ונרשמים לשיעורים מקוונים הן של מכללות והן של אנשים פרטיים. יחד עם זאת למידה מרחוק זהו מושג יחסית חדש, ומי שלא התנסה בכך לפני כן אולי יזדקק למעט זמן כדי להסתגל. אם אתם צריכים להעביר שיעור מקוון לסטודנטים או לתלמידים שלכם, כך תתכוננו. 

שני, 22 יוני, 2020

 

הגעתם לשלב בחיים שבו אתם שוקלים מה כדאי ללמוד?

האם אתם מתעניינים בכלכלה? לא מפחדים ממתמטיקה ואולי אפילו מרגישים שזה הצד החזק שלכם? תמיד חלמתם להוביל צוותים ולפתח תהליכים?

זה נשמע שלימודים בתחום של כלכלה וניהול הם הכיוון הנכון בשבילכם! אז הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת על המסלול המיוחד הזה.

לימודי כלכלה

הפן של לימודי כלכלה כולל בתוכו כמה מרכיבים המקיפים את תחום הכלכלה מזוויות שונות. בבסיס כמובן יש צורך בקורסי המבוא העוסקים במיקרו ומאקרו כלכלה, לימודי מתמטיקה, סטטיסטיקה, מבוא לכלכלה וכדומה.

שני, 22 יוני, 2020

 

תואר ראשון בחינוך הוא אחד מהתארים המרתקים, שיפתחו בפניכם עולם שלם של חוויות, עשייה חשובה ואפשרות להשפיע על חייהם של כל כך הרבה אנשים.

למי מתאים ללמוד חינוך? מה לומדים במהלך התואר? מה ההבדל בין חינוך לגיל הרך לבין לימודי הוראה לבתי הספר? האם אפשר לשלב הוראה במסגרת קריירה אחרת?