מאמרים | המכללה האקדמית תל חי

מאמרים

מאמרים

בימים אלו ממש, קבוצת סטודנטים חרוצה מקהילות הסטודנטים של 'תוצרת הארץ' בקרית שמונה נפגשים בבתים של משפחות מייסדים ומסריטים את סיפורי חייהם המרתקים. הסטודנטים הנם קבוצת משימה בשם "סיפורה של עיר" אשר עבדו על הפרויקט במהלך שנה בשיתוף מרכז הלל במכללה האקדמית תל-חי.

הפרויקט "סיפורה של עיר" נוצר כשיתוף פעולה בין  שני הארגונים. הפרויקט מתעמק בחשיבותו של הזיכרון, כמאפיין מרכזי של העם היהודי ואחד מאבני הבסיס העיקריים לשמירתו של העם במשך אלפיים שנה. במסגרת התכנית, הקבוצה לוקחת חלק במפגשי לימוד קבועים בנושאים אלה ובוחנת את נושא הזיכרון מזוויות רבות.

המשימה של הקבוצה מבוססת על  תהליך היכרות מעמיק ומשמעותי של הסטודנטים והסטודנטיות  מתל-חי, עם דור המייסדים...

סיפורה של עיר - תיעוד חייהם של מייסדי קרית שמונה

כנס פילוסופי חלוצי יתקיים בחודש הבא במכללה האקדמית תל-חי:

מחשבה חופשית - כנס ביכורי פילוסופיה

 

כנס מחשבה חופשית - ביכורי פילוסופיה, יתקיים בחודש הבא ( 24-25.5.2018 ) במכללה האקדמית תל-חי בחסות האגודה הישראלית לפילוסופיה ובהשתתפות סטודנטים ואנשי אקדמיה מתחום הפילוסופיה ממוסדות אקדמיים שונים בארץ. מטרת הכנס היא לעודד מצוינות אקדמית וקשרים בין-מוסדיים, לקדם את לימודי הפילוסופיה בתל חי, ולהעשיר את החוויה הלימודית של הסטודנטים.


הכנס שהתקיים לראשונה בשנה שעברה בתל-חי הוא הראשון מסוגו בישראל, ובמה העיקרית עבור סטודנטים לפילוסופיה שמבקשים להציג רעיונות פילוסופיים מקוריים....

כנס פילוסופי - מחשבה חופשית יתקיים בחודש הבא במכללה האקדמית תל-חי

השמחה על הניצחון של נטע ברזילי באירוויזיון מתגמדת לעומת האושר שהורגש ביום חמישי האחרון, 10.5, בתחרות "הגשר לסינית" שהתקיימה באוניברסיטת ת"א. מדובר בתחרות המתקיימת במדינות רבות בעולם ובישראל מתקיימת התחרות בכל שנה במוסד לימודים אחר בו קיים חוג ללימודי מזרח אסיה. בתחרות משתתפים סטודנטים שלומדים את השפה הסינית ועליהם לענות על שאלות טריוויה בנושא התרבות הסינית, לשאת נאום של 4 דקות בשפה הסינית ולהציג קטע אמנותי לבחירתם. שתי נציגות מתל-חי השתתפו השנה בתחרות: אילת גיל ושחר דנגור. שתיהן...

שחר דנגור מהחוג ללימודי מזרח אסיה זכתה במקום הראשון בתחרות "הגשר לסינית" הארצית!

 

החוג לפסיכולוגיה במכללה האקדמית תל-חי מזמין לכנס חקר המוח וההתנהגות: טראומה, תודעה וקוגניציה.

בימים שלישי ורביעי 16 - 15 במאי, יתקיים במכללה האקדמית תל-חי כנס ע"ש פר שטנברג שעורך החוג לפסיכולוגיה אשר יעסוק בחקר המוח וההתנהגות: טראומה, תודעה וקוגניציה. בכנס ייקחו חלק מיטב החוקרים והמומחים בתחום בארץ והוא יהיה פתוח לאנשי מקצוע ולקהל הרחב ואיננו כרוך בתשלום.

הכנס יפתח ביום שלישי אחה"צ ברב-שיח, שיעסוק בגישות חדשניות בהפרעות פוסט טראומה...

כנס חקר המוח וההתנהגות בחוג לפסיכולוגיה בתל חי

הזדמנות לשמוע על חווית לימודים מהנה באחת המכללות הטובות ביותר בארץ.

 

המכללה האקדמית תל-חי מציעה חווית לימודים ייחודית ומהנה ומזמינה מתעניינים בהשכלה גבוהה לבוא ...

יום פתוח בתל חי 17.5.18