סיור סטודנטים מתל-חי במרכז מרגלית

תמונה
סטודנטים מקשיבים למרצה בכיתה במרכז מרגלית

לומדים בשטח: סטודנטים מהחוג לכלכלה וניהול במכללה האקדמית תל-חי ערכו סיור במרכזי יזמות בגולן ובעמק החולה

 

הסטודנטיות והסטודנטים מהמכללה האקדמית תל-חי הלומדים יזמות בקורסים המתמקדים ביזמות  של ד"ר שרון סורוקר מהחוג לכלכלה וניהול ערכו לאחרונה סיור לימודי מרתק במרכזי יזמות בגולן ובגליל.

הסיור נפתח בשיחה עם ד"ר נועם יוסף מהחממה הטכנולוגית גליל אופק, שנערך במתחם האבזלת Hubazelet בצומת ווסט. ד"ר יוסף, שהוא יזם מנוסה ומנהל הפיתוח העסקי בחממת גליל אופק, שיתף עם הסטודנטים את התובנות שרכש אודות תהליך ההקמה והמימון של חברות סטארט-אפ. הוא ענה לשאלות רבות מהסטודנטים שהביעו עניין רב וסקרנות, גם בתור בוגרים אשר ייצאו בשנה הבאה לשוק העבודה, והתנסויות מסוג זה מספקות להם מידע מועיל ושימושי להשתלבות בעולם התעסוקה.

מנהל תחום הייטק וחדשנות בחברה כלכלית גולן, ניר עלי, הציג בפני הסטודנטים את פעילות המתחם ואת הפעולות שנעשות לפיתוח הכלכלי של האזור, ובייחוד להגדלת התעסוקה האיכותית באזור.

עוד ביקרו הסטודנטים במסגרת הסיור בבניין מרגלית סטארט-אפ סיטי בקריית שמונה, שם פגשו את מנהל המתחם ניסן זאבי, אשר הציג בפניהם את האקוסיסטם הגלילי, שבמרכזו תעשיית הפודטק, ואת הפעילות של כמה מהחברות שפועלות בו. הסטודנטים ראו ומיששו את הקש הטבעי והמתכלה שמייצרת חברת בלו הונה Blu Huna, טעמו את סוכריות הגומי המיוצרות עם אבקת החרגולים של חברת חרגול, וראו את חומר הגלם המיוצר על ידי חברת יאמוג'ה Yemoja ממיקרו אצות. כמו כן, הם שמעו על מודלים עסקיים שונים שלפיהם יכולות חברות שונות לעבוד. זאבי חלק עם הסטודנטים עוד חדשות מעניינות על תעשיית הפודטק בעמק החולה, אך אמר להם שלא ניתן עדיין לגלות אותן לשאר העולם...

סטודנטים בחוג לכלכלה וניהול וגם סטודנטים מחוגים אחרים במכללה האקדמית תל-חי יכולים ללמוד מגוון קורסים במסגרת תוכניות שאותן מוביל מרכז היזמות והחדשנות במכללה. אחד מיעדי המכללה הוא לקדם את היזמות באזור ולתת לבוגריה כלים להשתלבות בשוק העבודה

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
TRUE
3643542
dq5SNGoWzQ-ZIFFYgL_F7nnrchroXYjkPsVH5uy5N8g
Google no captcha
1
דברו איתי!
form-9fdKA0ZRB2CwlvUN_GpLiZ15lyj1tzPeq4N4gkvoNXs
webform_submission_contact_us_paragraph_1896_add_form