מכללת תל-חי – הכירו את מסלולי הלימוד במכללה | המכללה האקדמית תל חי

מכללת תל-חי – הכירו את מסלולי הלימוד במכללה

מכללת תל-חי – הכירו את מסלולי הלימוד במכללה

רביעי, 21 אפריל, 2021

אל מול נופי הגולן הירוקים, באווירה פסטורלית נעימה, שוכנת מכללת תל-חי אשר מהווה בית חם ליותר מ-4,500 סטודנטים. כבר 64 שנים שהמכללה הצפונית בישראל מקדמת צעירות וצעירים לעבר הגשמת החלום שלהם – קריירה יציבה, מרתקת ומכניסה. אילו מסלולי לימוד מציעה המכללה הנפלאה הזו? להלן סקירה קצרה.

 

חינוך, מחשבים, כלכלה ועוד – כל המסלולים לתואר ראשון

במכללת תל-חי תוכלו למצוא את כל מסלולי הלימוד הפופולאריים לתואר ראשון, שמוצעים במכללות המובילות במרכז הארץ, בנוסף לכמה מסלולים ייחודיים למכללה זו. להלן מספר דוגמאות:

  • B.A בחינוך  – אם בוערת בכם תחושת השליחות וחינוך דור העתיד, זהו בדיוק המסלול שיתאים לכם, בסיומו תוכלו לעבוד עם אוכלוסיות החינוך המיוחד (עם או ללא שילוב במקצועות האמנות) במסגרות הלימוד השונות.
  • A.B בכלכלה וניהול – הצורך בכלכלנים ומנהלים תמיד קיים בשוק העבודה, ובמכללת תל-חי תמצאו מסלול  שיקנה לכם כל ידע נדרש בתחום, כולל אפשרות להתמחות ספציפית בתחומים שמעניינים אתכם, דוגמת התמחות בשוק ההון, התמחות בשמאות מקרקעין ועוד.
  • A. Bבפסיכולוגיה – מסלול מרתק בו תלמדו את רזי המקצוע הכל כך חשוב הזה, תוך אפשרות להתמחות בנושאים מתקדמים דוגמת פסיכופתולוגיה, פסיכולוגיה התפתחותית, אינטליגנציה אנושית ועוד. עם סיום התואר תוכלו להמשיך גם לתואר שני ושלישי לצורך הסמכה כפסיכולוגים או להמשיך ללימודי טיפול דוגמת דרמה-תרפיה, זואו- תרפיה ועוד.
  • Sc.B בביוטכנולוגיה – הדרישה לאנשי מחשבים רק הולכת וגוברת, ובמכללת תל-חי מבינים זאת ועל כן מציעים לכם מסלול לימודים ייחודי אשר כולל בתוכו התמחות בכל הנושאים העדכניים והמבוקשים ביותר. פיתוח תוכנה, בינה מלאכותית, כתיבת אפליקציות ועוד קשת רחבה של קורסים נפלאים תמצאו במסלול הנהדר הזה.
  • Sc.B בביוטכנולוגיה – מסלול שעוסק בתחום מדעי החיים ונחשב לחדשני ופורץ דרך, בסיומו תוכלו ליישם את כל הידע שלמדתם בביצוע מחקרים ויישום של פיתוחים וחידושים לטובת האנושות. למשל, פיתוח תרופות למחלות חשוכות מרפא, פיתוח מערכות טכנולוגיות שתורמות לאדם ועוד.  מכללת תל-חי מתגאה בהיותה המכללה הראשונה בישראל שהציעה תואר ראשון במסלול הייחודי הזה, וגם כיום תמצאו בה התמחויות שלא קיימות במכללות אחרות, דוגמת התמחות בחקלאות.

 

מסלולי לימוד נוספים לתואר ראשון שתוכלו למצוא במכללת תל-חי: עבודה סוציאלית, מדעי התזונה, מדעי הסביבה, מדעי המזון, לימודי מזרח אסיה, שירותי אנוש ועוד.

 

תואר שני במכללת תל-חי

גם אם כבר סיימתם תואר ראשון (במכללת תל-חי או במקום אחר) וברצונכם להתחיל ללמוד לתואר שני, במכללת תל-חי תוכלו למצוא את כל מסלולי הלימוד שיקפיצו את הקריירה שלכם קדימה. מה למשל? נתחיל במסלול לחינוך, שמציע לכם התמחות בניהול או בחינוך המיוחד. נמשיך עם תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית, שמאפשר לכם לבחור בין מסלול מחקרי או נלמד, עם אפשרות להמשיך גם לדוקטורט מייד לאחר מכן. נעבור לתואר שני בביוטכנולוגיה שיבטיח לכם עבודה מתגמלת מכל הבחינות בתחום התרופות, מעבדות המחקר / בתי החולים, תעשיית המזון ועוד. ונסיים עם שאר המסלולים שתוכלו להוציא בהם תואר שני במכללת תל-חי – מדעי המחשב, כלכלה וניהול, מדעי התזונה, המזון, הסביבה ועוד.