להלן מדיניות הפרטיות של האתר שלנו. היא כוללת במפורט ובשקיפות מלאה את האופן שבו אנו עשויים לעשות שימוש במידע אותו אתם מספקים. סעיפים מסויימים עשויים להתעדכן לעיתים, לכן חשוב לקרוא ולהתעדכן.

איזה מידע עשוי להגיע אלינו?

א. כל מידע שתמסרו לנו דרך האתר: טפסי הרשמה, מידע, השארת פרטי התקשרות וכיוצ"ב. 
ב. מידע הקשור בנתוני גלישה, מיקום, נתוני תקשורת, הזדהות (של המחשב) ומידע הקשור למשאבים שונים בהם תשתמשו בגלישה. 
ג. מידע לגבי תקשורת שתבצעו מול גורמי צד ג', בתוך האתר.

האם וכיצד נשתמש במידע זה?

המידע המצוי אודותיכם באתר, עוזר לנו במתן שירות איכותי, יעיל ורלוונטי יותר. מעבר לכך, אנו עשויים לעשות בו את השימושים הבאים, ע"פ סעיפים א-ה. 
א. עדכונכם בדבר מוצרים ושירותים שעשויים לעניין אתכם. 
ב. התקשרות אתכם באשר לשינויים במוצר קיים, או הבהרות ועדכונים לגבי הסכמים קיימים. 
ג. במידה והסכמתם לכך – נוכל לשתף את המידע עם צד שלישי שאינו קשור בהכרח למכללה האקדמית-תל חי, זאת על מנת שאותו צד שלישי יוכל לעניין אתכם במוצרים ושירותים שאתם עשויים למצוא כמעניינים ושימושיים. במידה ויועבר מידע לצד שלישי, יהיה הדבר תחת מעטה אנונימיות. המכללה האקדמית תל-חי לא תחלוק מידע מזהה לגביכם, אלא רק נתונים סטטיסטיים ונתוני התקשרות (אם בכלל). 
ד. שימוש ב-Cookies, מאפשר לנו לקבל נתונים סטטיסטיים על הגלישה ואין בהם גורמים מזהים אודותיכם. אנו עשויים לעשות שימוש בקבצים אלו, או למסרם לגורמים שלישיים. באפשרותכם לחסום את השימוש ב-Cookies דרך הגדרות הדפדפן שלכם, אך חסימה זו עלולה לפגוע בחוויית הגלישה שלכם וביכולתכם לצפות בתכנים שונים. 
ה. חשיפת פרטיכם האישיים (המזהים) לצד שלישי, יתאפשרו רק אם תמכר המכללה (או חלק ממנה), או במסירה לחברה קשורה (חברת בת, חברה אחות וכיוצא בזאת).

כיצד אנו מטפלים במידע פרטי ומגנים עליו

המכללה האקדמית תל-חי מכבדת את המידע שחלקתם ולכן נוקטת בכל התהליכים הסבירים, על מנת להבטיח את סודיות המידע שלכם. 
המכללה האקדמית תל-חי משתמשת בשרתים מאובטחים על מנת להבטיח אחסון ראוי למידע. אנו משתמשים בהצפנה, כדי להגביר את רמת האבטחה עבור נתוני עסקאות. 
לצד נסיוננו לספק את פתרונות האבטחה ההדוקים וההרמטיים הניתנים, הגלישה באינטרנט עדיין אינה בטוחה במאת האחוזים ולצערנו, איננו יכולים להבטיח באופן מלא את שלמות המידע ואת בטיחותו. על כן, המידע הנמסר לאתר הינו באחריות הגולש, ובאחריותו בלבד.
בהתאם לתקנות הגנת הפרטיות (תנאי החזקת מידע ושמירתו וסדרי העברת מידע בין גופים ציבוריים), תשמ"ו - 1986, המכללה משתפת מידע עם המועצה להשכלה גבוהה בהתאם לדרישות הדין וסמכויות המועצה.

קישורים באתר

ייתכן כי באתר ישנם קישורים לצד שלישי, בלינקים מהעמודים השונים. איננו מכירים את תנאי הפרטיות של אותם גורמים שלישיים, אין לנו שליטה על המדיניות שלהם ואיננו אחראים להם. אנו מציעים לכם לברר את מדיניות הפרטיות באתרים אלו, לפני שתבחרו לחלוק אתם מידע כלשהו.

יצירת קשר

אם יש לכם/ן שאלות נוספות או הבהרות, נשמח אם תיצרו איתנו קשר בכתובת המייל: [email protected]

תודה והמשך גלישה נעימה!​

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
TRUE
CAPTCHA
4964806
fYbzFF43zeX0aM_keZXSIe9PXwNsZDlAl3D6XR4iFyM
Google no captcha
1
דברו איתי!
form-uSR7Or1LHXc-pPgvsezNlGFI4jTggWR-ajDuhsST2o8
webform_submission_contact_us_paragraph_1896_add_form