המכללה האקדמית תל-חי שמה לה למטרה לאפשר לציבור רחב והטרוגני מאוד מבחינה חברתית ותרבותית לחיות חיים משותפים תוך שיתוף פעולה, כבוד הדדי וסובלנות, בתוך מסגרת המאפשרת למידה וחיי חברה. המכללה מבקשת להקל על סטודנטים המגיעים ללמוד במציאת מקום מגורים במקומם החדש ובקרבת המכללה. 

Accordion Title הרשמה וקבלה

הרשמה וקבלה

הרשמה למעונות הסטודנטים תחל בראשון למאי ומסתיימת ב- 31 ליולי.

ניתן להירשם למעונות באמצעות פורטל הסטודנט או ע"י טפסי הרשמה.

את הטפסים בצירוף כל האישורים המתבקשים יש לצרף לפורטל הסטודנט או לשלוח בדואר רגיל לכתובת: מעונות הסטודנטים ת.ד. 2636 קרית-שמונה, או לסרוק במייל לכתובת: [email protected]

Document name: קביעת זכאות

תהליך רישום, קבלה וקליטה

Document name: ביטול הרשמה
Accordion Title סוגי המעונות ותעריפים

סוגי המעונות ותעריפים

מועמדים אשר מעוניינים להתרשם מהמעונות, יתקיימו סיורים בימים הפתוחים ובתקופת הקיץ החל מתחילת אוגוסט בימי שני וחמישי בשעה 11:00.

בתיאום מראש במספרי טלפון: 04-6817501 טלפון נוסף: 04-6905033.

סוגי מעונות ותעריפים - קמפוס תל-חי

סוגי מעונות ותעריפים - הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה

Accordion Title שרותי המעונות

שרותי המעונות

 

מתקנים לשירות דיירים

 

המכללה האקדמית תל-חי מעמידה במעונות מתקנים ומכשירים לרווחת הסטודנטים. השימוש במתקנים אלה הוא בכפוף לתקנון המעונות ועל-פי נהלי ההתנהגות הנדרשים:

 

חדרי כביסה –ממוקם בתחם מצדה ובניין הלבנון 11, מתחם הנשיא ומתחם קמפוס קצרין. חדרי הכביסה פתוחים 24 שעות ביממה. חדרי הכביסה כוללים מכונת כביסה ומייבשים. המכונות מופעלות באמצעות אפליקציה (תשלום בכרטיס אשראי). יש להצטייד באבקת כביסה ומרכך כביסה. הסטודנט מחויב להפעיל את מכשירים בהתאם להוראות ההפעלה הנמצאות בחדר, לשמור על ניקיון חדר הכביסה. אין המכללה אחראית על נזקי כביסה שיגרמו לסטודנט בגין שימוש במכונת הכביסה ויבשן.

 

חדרי מחשבים –קיים רשת אלחוטית, יש להצטייד במחשבים אישיים. הפעילות בחדרי המחשבים באחריות הדיירים ופעיל 24 שעות ביממה.

 

מכונות צילום/מדפסת -מכונת הצילום/מדפסת ממוקמת מחדר מחשבים מתחם מצדה הפעלת המכונה באמצעות כרטיס אשראי.

 

אינטרנט –המעונות במתחם מצדה מרושתים ברשת אינטרנט אלחוטי. האינטרנט הינו חופשי לשימוש הסטודנטים לצורכי לימוד ושימוש בסיסי בלבד. זהו פרויקט רשוני במתחם, והקליטה קיימת בצורה טובה ברוב החדרים ובאזורים הציבוריים. סטודנט, המעוניין לצרוך אינטרנט שמעבר לצרכים בסיסיים ובמהירויות גבוהות, יכול בכל עת להזמין לעצמו קו אינטרנט אישי לחדרו על חשבונו.

 

שאר המתחמים – לקבלת שירותי תקשורת-טלפון, אינטרנט וטלוויזיה. יש להתקשר בחוזה באופן עצמאי עם ספק תקשורת (בזק, הוט, יס) השירות כרוך בחתימה על חוזה עם הספק ובתשלום.

 

דואר – ניתן לשלוח לת.ד. 2636 מעונות הסטודנטים הר מצדה קרית-שמונה. הסטודנט יקבל הודעה באמצעות הדוא"ל. יש לאסוף את דברי הדואר במשרדי המעונות אין חלוקה בין הדירות.

 

בית כנסת – בסמוך למתחמי המעונות יש בתי כנסת.

 

מועדון סטודנטים –במתחם מצדה. מועדון הסטודנטים הוא לרווחת הסטודנטים ומתקיימים בו מפגשים, פעילויות ואירועים נוספים. הפעלת המועדון מותנית באישור הנהלת המעונות וכפופה לתנאי ההתנהגות במעונות. שעות הפעלת המעונות הן עד השעה 23:00 בהתאם לחוקי העזר העירוניים. יש להקפיד לשמור על המועדון והציוד המצוי בו. אין להוציא מהמועדון ציוד ללא אישור מראש של ממנהל המעונות.

 

תרבות וחברה במעונות -התכנית התרבותית-חברתית במעונות מאורגנת ע"י אגודת הסטודנטים, וקמפוס ירוק. במסגרת התכנית יתקיימו במועדון המעונות מסיבות, סרטים, ירידים, הרצאות, תחרויות ועוד. התכנית תופעל באמצעות וועד מעונות וזאת במטרה ליצור חיים משותפים והרמוניים העונים לצורכי מגוון הדרים במעונות. כמו כן יעמדו חברי הוועד לשרות ורווחת הדיירים בכל שאלה, בקשה ועניינים אישיים. סטודנט המבקש ליזום פעילות חברתית לטובת הסטודנטים נדרש לפנות לצוות התרבות במעונות ולאגודת הסטודנטים.

 

מכולות אשפה – במתחם מצדה ישנה תשתית מלאה למחזור פסולת לסוגיה השונים: פסולת אורגנית (קומפוסטר), פח למחזור נייר, כלוב בקבוקי פלסטיק , פח בקבוקי חוק הפיקדון- (הכנסות ישמשו את נציגי קמפוס ירוק במעונות), ופח לסוללות. כמו כן, במתחם עין זהב ממוקם קומפוסטר. את האשפה הביתית יש לפנות למכולת האשפה השכונתית הנמצאות בסמוך למעונות.  

 

מכונות שתייה- מכונת השתייה מופעלת על-ידי חברה מסחרית חיצונית והיא מיועדת לרווחת הסטודנט. המכונה מוצבת בכניסה למשרדי המעונות. השימוש במכונה ע"י מטבעות שקלים. בכל תקלה שהיא יש לפנות ישירות לחברה המפעילה את המכונה  לטלפון המופיע במדבקה המודבקת על המכונה. למכללה האקדמית תל-חי אין כל אחריות על הפעלת המכונה, תקלות ונזקים הנגרמים לסטודנטים בגין השימוש במכונה.

 

Accordion Title מעונות קיץ

מעונות קיץ

תוך התחשבות בצורכי הסטודנטים מעמידה הנהלת המעונות מידי שנה בשנה אפשרות להתארח במעונות הסטודנטים גם בתקופת הקיץ בהתאם לנסיבות (קורסי קיץ באנגלית ו/או בחינות מועד ב').

דיירים שמעוניינים להמשיך ולהתגורר במעונות בתקופת הקיץ יגישו בקשה להארכת חוזה (טופס בקשה) במזכירות המעונות.

הנהלת המעונות תעשה כל מאמץ להיענות לכל הבקשות. יתכן, בהתאם למספר הדירות הצפוי להתפנות באותה תקופה, שלא ניתן יהיה להיענות לכל הבקשות או יידרשו לעבור לדיור אחר חילופי.

התשלום למעונות קיץ יתבצע באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית. סטודנטים בעלי חוב למכללה - בגין מעונות או שכ"ל לא יורשו להתארח במעונות אלא אם יפרעו את חובם למכללה.

מועמדים חדשים:

רשאים להגיש בקשה למעונות קיץ סטודנטים שלא היו דיירים במשך שנה"ל והתקבלו למכינות קיץ ומעוניינים להתגורר בתקופת המכינה. ניתן להירשם למעונות באמצעות פורטל הסטודנט, או טפסי הרשמה למעונות שניתן להוריד מהאתר את הבקשה יש לשלוח למזכירות המעונות לדו"אל: [email protected]

 

תעריפי קיץ לשנת 2023

מנהל מעונות

מר יחיאל בן- הרוש

פקס: 04-6905066

ע. מנהל מעונות

 נורית אבן צור

פקס: 04-6905066

 

לפניות סטודנטים ומתעניינים

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
TRUE
CAPTCHA
4960494
Cs_HUoYB2IFLZuPM4OIMzgkGUiVEXaw0NKjChCdHA0s
Google no captcha
1
דברו איתי!
form-yPK5yn0Pi3maZOPMU2CJKU1Fne2JowlAVivEvZKC2co
webform_submission_contact_us_paragraph_1896_add_form