כרמל קידר

תמונה
כרמל קידר
כרמל קידר

היי, קוראים לי כרמל קידר, אני בת 30(!), מתגוררת בקיבוץ הגושרים בגליל העליון, יחד עם כרמי וקארמה, וגאה לומר שאני כאן כדי להישאר.
כשסיימתי את התואר הראשון שלי בתל חי בשנת 2020, בשיא תקופת הקורונה, לא היה לי ברור לאיזה מסלול אני ממשיכה. היום הגליל הפך לבית, שאני יותר משמחה לקחת בו חלק ולהיות דמות מובילה בעיצוב תחום המעורבות החברתית של הסטודנטים\ות והקהילה באזור. 
ועכשיו מהתחלה: לתל חי לא הגעתי במקרה. הכרתי את האזור והתאהבתי בו כשהייתי בת 18, כאשר לקחתי חלק כחניכה במכינה הקדם צבאית למנהיגות חברתית בקיבוץ מעיין ברוך.
התחלתי את לימודי התואר הראשון בשנת 2016 בחוג לחינוך ובחוג הרב תחומי, במהלכם התנסיתי בעשייה חברתית וצברתי כלים משמעותיים בפיתוח מיזמים חברתיים, ניהול פרויקטים והובלת תהליכים עבור הקהילה הסטודנטיאלית בתל חי. 
הקמתי והובלתי את היוזמה "התא לשוויון מגדרי" שפועל עד היום במכללה, ועוסק בהעלאת מודעות לסוגיות אקטואליות של תפקידי מגדר וציפיות מגדריות מנשים וגברים, וכן כיהנתי בתפקיד יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות. 
סיימתי את לימודיי בהצטיינות יתרה בעיקר כי נהניתי מהלימודים שלי, ולמדתי המון מהמרצים והמרצות שלי. משם המשכתי ללימודי תואר שני בסוציולוגיה של ארגונים לשינוי חברתי באונ' תל אביב. 
היום אני חלק מהסגל המנהלי במכללה, בתפקיד ראש מדור קשריה אקדמיה-קהילה במחלקת הדיקנט. אם הכותרת לא אומרת לכם\ן כלום, אז הנה כמה מילים על העשייה שלו: 
מטרת העל של התפקיד שלי הוא להעניק לסטודנטים וסטודנטיות תחושה של מסוגלות והצלחה בעשייה חברתית במהלך לימודיהם\ן, תוך חיבור והיכרות אמיתית עם האזור, כדי שאלה יהוו עבורם מודל להמשך עשייה ואזרחות פעילה לאחר סיום התואר בתל חי. 
המכללה האקדמית תל חי, משפיעה על הקהילה המגוונת סביבה, ומיקומה הייחודי במרחב הגלילי, יוצר הזדמנות למעורבות צעירה של הסטו' בקריית שמונה ובסביבתה. החיבור הזה מאפשר להם\ן לקחת חלק פעיל בעיצוב החיים באזור, יחד עם ארגוני חברה אזרחית שונים המתעסקים בסוגיות של פיתוח מנהיגות מקומית, ויצירת שיתופי פעולה אזוריים המעודדים צעירים וצעירות לחיות ולפעול בגליל.
למעלה מ -2000 סטודנטים וסטודנטיות, מרציםו\ת, אנשי ונשות סגל מנהלי מעורבים בפעילויות חברתיות מגוונות בקהילה, במסגרת חוגים אקדמיים ובמסגרת המדור לקשרי אקדמיה קהילה.
במקביל לכל זה, אני גם מתרגלת בקורסים "מבוא לסוציולוגיה ומבוא לאנתרופולוגיה", ונרגשת להיות במפגש עם סטודנטים/ות על בסיס יום-יומי.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
TRUE
CAPTCHA
4948673
hvY_6524WV9_nWM4sKv5ajvCwJcTtYPlHdte_MeveFk
Google no captcha
1
דברו איתי!
form-sGF4eZO3yKqg8bIoS58Pt6heElKkHJpdFfqdx2ixu8A
webform_submission_contact_us_paragraph_1896_add_form