באקדמית תל-חי מאמינים שסקרנות, ידע, ביקורתיות וחוסר פחד מהתנסות הופכים אנשים ליזמים ומובילי שינוי במדינה ובשוק העבודה.
זאת הסיבה שאנו מקדמים את המסר 'שווה לצאת מאזור הנוחות'.
חשוב לדעת שאנחנו לא רק מחנכים את הסטודנטים שלנו, אלא פועלים כך הלכה למעשה, ומצפים זאת מכל עובדי המכללה בסגל המנהלי והאקדמי וגם מהמועמדים ללימודים.

אגף השיווק והפרסום במכללה האקדמית תל-חי שואף לגייס מועמדים ומועמדות הטובים ביותר ללימודים עבור כל תחומי הלימוד בקמפוסים. 
אנחנו עובדים שעות נוספות על מנת לאתר את אותם מועמדים שיוצאים מאזור הנוחות, כאלה שלא מפחדים לשנות ולפרוץ גבולות שלהם ושל החברה.


אנו מבינים שעל מנת לקלוט אנשים רגילים, ולהפוך אותם תוך מספר שנים למובילים פורצי דרך בעולם הכאוטי של היום, אנחנו צריכים קודם כל לנתק אותם מאזור הנוחות המנוון של הזרם המרכזי של החיים ולקחת אותם לסביבה הבתולית מקום בו לא הכל סגור, מוכן ומוכתב מראש. מקום שיאפשר ויעודד אותם לחופש חשיבה, חופש פעולה, הסתגלות לשינוי, גמישות, יזמות, מקוריות, רב תחומיות ורב תרבותיות שבלעדיהם לא יוכלו לגדול ולמלא את ייעודם כמתווים דרך, מובילים ופורצי גבולות בעולם חדש.

בחירת תחום לימודים אקדמיים היא אחת ההחלטות החשובות שאנו מקבלים בחיינו הבוגרים והיא תשפיע על אופי העבודה שנעבוד בה ועל רמת החיים שתהייה לנו בעתיד. לכן חשוב לשאול את השאלות החשובות.
במרכז הייעוץ וההכוונה במכללה האקדמית תל-חי תפגשו יועצי לימודים מנוסים שיעניקו לכם ייעוץ אישי המותאם רק לכם לפי תנאי הקבלה ותחומי העניין שלכם.
תודה על התעניינותך להצטרף אלינו למשפחת המכללה האקדמית תל-חי.

שיהיה בהצלחה,
אגף שיווק ופרסום - המכללה האקדמית תל-חי.
 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
TRUE
CAPTCHA
4961249
p3CGhSXCm9D-1FhGV-HKsaD860mMnC9nOfZqFKbklfs
Google no captcha
1
דברו איתי!
form-DMYk_sGy7hCB-GHSu9_gq283AxXYcCy058n19jj76Po
webform_submission_contact_us_paragraph_1896_add_form