לימודי כלכלה וניהול הם תחומי לימוד מבוקשים בשוק העבודה, ויהיו כך עוד שנים רבות. 
ישנו צורך תמידי בכלכלנים ובמנהלים בעלי הכשרה מתאימה. 
כפועל יוצא מלימודיהם, בוגרי התואר הראשון בכלכלה וניהול הם אזרחים מודעים יותר ומבינים כיצד המשק בכללותו, המגזר העסקי ומשקי הבית מתנהלים ביום-יום, ומפתחים תובנות לגבי התנהגותם העתידית. בנוסף לכך, הלימודים מאפשרים הבנה מעמיקה וגשר ללימודי המשך בתחום זה ובתחומים משיקים.
אנחנו באקדמית תל-חי מבינים את הצורך בהכנה מקצועית לשוק העבודה ובהקניית ידע וכלים המביאים לסיפוק אישי, וכך גם בנויה תכנית הלימודים שלנו המקנה ידע ומיומנות בתחומים בהם תעסקו בעתיד. מקצועות הכלכלה והניהול מקבלים אצלנו אותה דרגת חשיבות, בתכנית מובנית אחת.
הלימודים מאפשרים לבוגרי החוג להמשיך במגוון מסלולים: יציאה לשוק העבודה במגזר הפרטי או הציבורי, הקמת עסק, וכמובן גם לימודים לתארים מתקדמים. 

הלימודים בחוג מוצעים בכמה מסלולים שונים: 
 

 • מסלול לימודים חד חוגי שבו חצי מהתכנים הם תכני כלכלה וחצי מהתכנים תכני ניהול (מנהל עסקים), בשנה השלישית ללימודים במסלול זה הסטודנטים יכולים לבחור אחד משלושה מסלולי התמחות:
 • עבור אלו הרוצים לרכוש ידע טכנולוגי יחד עם התואר בכלכלה וניהול קיים מסלול בניהול מערכות מידע, המשלב לימודי כלכלה וניהול (60% מהתכנית) עם לימודי ניהול מערכות מידע (40% מהתכנית).
 •  התמחות בחשבונאות, האורך 3.5 שנים, שבנוסף לתואר ראשון בכלכלה וניהול מכין את בוגריו לבחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון, לתעודת רואה חשבון.
 • ניתן לבחור גם בלימודים לתואר דו-חוגי: שילוב של לימודי כלכלה וניהול עם מגוון חוגים במכללה, בפקולטה למדעי החברה והרוח עם כל חוג (פרט לעבודה סוציאלית) ובפקולטה למדעים וטכנולוגיה עם מדעי המחשב או מדעי הסביבה.
 • מלבד לימודים במהלך ימות השבוע עם חיים סטודנטיאליים מלאים ועשירים, קיימים בחוג גם מסלולים דו חוגיים מותאמים לאנשים עובדים בשיתוף עם החוג לשרותי אנוש ועם החוג ללימודים רב תחומיים המסלול בשיתוף החוג לשרותי אנוש מתקיים בימי חמישי ושישי בלבד, והמסלול בשיתוף החוג ללימודים רב תחומיים מתקיימים בימי ראשון חמישי ושישי בלבד. שניהם נמשכים לאורך 11 סמסטרים, אשר כוללים גם לימודים בקיץ.

מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה יכולים להגיש מועמדות למקבץ בכלכלה וניהול במסגרת החוג ללימודים רב-תחומיים. לימודים אלו זהים כמעט לחלוטין ללימודי שנה א' במסלול הרגיל אם כי נלמדים בנפרד כאשר ישנו יחס ועזרה פרטניים יותר. המעבר לחוג לכלכלה וניהול בשנה ב' מותנה במעבר בכל קורסי הליבה ובהשגת ממוצע ציונים שנתי של 70 לפחות.

לעוד פרטים חייגו *9827 או פנו דרך הוואטסאפ שלנו

להשארת פרטים
Accordion Title למה ללמוד .B.A בכלכלה וניהול בתל-חי

למה ללמוד .B.A בכלכלה וניהול בתל-חי

 • תכנית לימודים ברמה אקדמית גבוהה עם מרצים מהשורה הראשונה.
 • הקורסים משלבים גישה תיאורטית ומעשית בהיבט הכלכלי ובהיבט הניהולי.  
 • חברי הסגל הינם חוקרים פעילים ואנשי שטח נלהבים הנמצאים בחזית המחקר והעשייה.
 • אפשרות לקבל ניסיון עבודה מעשי במסגרת פרקטיקום במהלך שנת הלימודים השלישית.
 • אפשרות להתמחות בתחומים ספציפיים כגון ניהול מערכות מידע, התמחות שוק ההון, התמחות בתיאוריה כלכלית התמחות בחשבונאות והתמחות בניהול.
 • אפשרות לקשרי לימודים עם תכניות בינלאומיות באוניברסיטאות בחו"ל.
 • שיטת הוראה ייחודית המשלבת הוראה חזותית עם תרגול מעשי במעבדות מחשב ובסדנאות.
 • ניתן ללמוד כלכלה וניהול במסלול חד חוגי או דו חוגי.
 • אפשרות ללמוד במסלול מותאם לאנשים עובדים בו הלימודים מרוכזים ביומיים בשבוע במשך 10-11 סמסטרים (כולל סמסטר קיץ)

אפשרות למלגת עידוד בסך 5,000 ש"ח לשנה א' בלבד לבעלי פסיכומטרי 630 ומעלה.
 בכפוף לתנאים, מס' המלגות מוגבל כל הקודם זוכה!

הבוגרים שלנו:

 • הבוגרים שלנו בעלי ידע עדכני ומתקדם בכלכלה וניהול, בעלי חשיבה יצירתית וביקורתית ובעלי יכולת התמודדות בעולם העסקי הדינאמי של המאה ה-21 עם רקע תיאורטי עמוק ויכולת יישום הידע באופן מעשי באירועים מורכבים של ארגונים בעולם העסקי והציבורי.
 • בין הבוגרים שלנו יש העוסקים בתחום הבנקאות ומוסדות פיננסיים, בבתי השקעות כיועצי השקעות, ברוקרים בבורסה, מנהלי תיקי השקעות, בחברות מסחריות- באגף הכספים, במכירות, ברכש ולוגיסטיקה, תקציבאים ותמחירנים במשרדים ממשלתיים בסקטור הפרטי והעסקי, כלכלנים ומנהלים בסקטור הציבורי, עצמאים/ יזמים, מנהלי נדל"ן.
Accordion Title איך זה עובד

איך זה עובד

הלימודים האקדמיים במסלול החד חוגי נמשכים שלוש שנים. להשלמת התואר במסלול החד חוגי נדרשות 120 נקודות זכות.
 

שנה א- קורסי חובה במקצועות הבסיס, כגון: מתמטיקה ,סטטיסטיקה, מבוא לכלכלה א' וב' ועוד.
שנה ב- קורסים מתקדמים במקצועות הליבה: כלכלה וניהול-מיקרו ומקרו כלכלה, מימון ועוד. 
שנה ג- לימודים מעשיים ומעמיקים בכלכלה וניהול: דפוסי התנהגות של משק לאומי ודפוסי התנהגות של משק לאומי במגזר בינלאומי, ניהול פיננסי ומימון, ניירות ערך, שוק ההון, אסטרטגיה עסקית, שיווק ועוד.

בנוסף, בשנה ג' ניתנת האפשרות לבחור באחת מההתמחויות הבאות:
 1. התמחות בשוק ההון
 2. התמחות בתיאוריה כלכלית
 3. התמחות במנהל עסקים
 4. לימודים ללא התמחות ספציפית

לצפיה בתנאי הקבלה

רוצים לשמוע על אפשרויות קבלה נוספות? המכללה מציעה מגוון מכינות ואפשרויות לקבלה לאקדמיה. 
נשמח למסור לך פרטים נוספים בטלפון: 04-8181855 שלוחה 1 או *9827
Accordion Title מידע נוסף

מידע נוסף

לימודי כלכלה וניהול המכללה האקדמית תל-חי: תואר בעל יסודות תיאורטיים מוצקים בשילוב היבטים פרקטיים
1. לימודי כלכלה וניהול – שילוב חשוב

תואר בכלכלה וניהול נותן מענה לשני תחומי ידע חשובים ומבוקשים. מחד, ידע תיאורטי ויישומי בכלכלה ומאידך מיומנויות ניהוליות מתקדמות. שילוב זה של לימודי כלכלה וניהול מאפשר השתלבות בשוק העבודה כמנהלים אשר מצוידים בכלים לראייה רחבה ומעמיקה של הסביבה העסקית-ניהולית. שילוב זה מאפשר גם עבודה ככלכלנים במגוון מקצועות אשר לכאורה לא דורשים ידע ניהולי אולם יעזרו לכם בעתיד כשתעלו בסולם הדרגות הניהוליות.  

לימודי כלכלה עוסקים בניתוח של הפן המוניטארי בחברה, כולל היבטים של כלכלה ציבורית, עירונית, סביבתית, בינ"ל, בנקאות ועוד. היא גם מאפשרת עבודה בתחומים כגון ניתוח דוחות פיננסיים, ייעוץ בתחומי השקעות וניהול תיקים. לימודי ניהול באים להכשיר את הסטודנטים בטכניקות ניהול מודרניות ומתקדמות. יישום טכניקות אלו חשוב הן בהיבט של ישראל והן בהיבט הבינ"ל.

לימודי ניהול בפני עצמם מתאימים יותר לתואר שני. בכדי להצליח בתכנון שוק התעסוקה העתידי שלכם, רצוי להתחיל מתואר ראשון בתחום אחר כגון, הנדסה, משפטים או תואר במדעי החברה. מבין אלו האחרונים דומה שהשילוב המתאים ביותר הוא בלימודי כלכלה וניהול. חשוב לדעת ראשית כי כלכלה היא תחום מחקר במדעי החברה, לכאורה אין צורך ללמוד מקצועות בתחום הניהול בכדי להיות כלכלן טוב. כלכלן עוסק לרוב בגורמים ובתהליכים המשפיעים על ייצור וצריכה של מוצרים ושירותים. הניתוח נעשה ברמה המיקרו-כלכלית (משקי בית או פירמות בודדות) או לחילופין ברמה המאקרו-כלכלית (ענפים שלמים או המשק בכללותו). כלכלן מתעסק בדרך כלל במדיניות תמחור של מוצרים, כיצד מייצבים את המשק על ידי שימוש בניתוח של שערי חליפין? ניתוח עלות-תועלת של פיתוח תחבורתי ועוד. אין צורך בידע ניהולי בכדי לענות על שאלות כגון אלה.

כיום כמעט כל ארגון עסקי או ציבורי נזקק לכלכלנים אשר ינטרו ויכוונו את הפעילות העסקית שלו. גם בסקטור הציבורי אין משרד ממשלתי או גוף סמך שלא זקוק לכלכלנים אשר יבצעו עבודות של ניתוחים כלכליים שונים. ישנם לא מעט כלכלנים אשר עובדים בחברות לייעוץ כלכלי אשר מספקות את אותם שירותים לפירמות עסקיות וציבוריות.

תואר ראשון בכלכלה וניהול יעניק לכם יתרון יחסי. בו בזמן שההיבט הכלכלי יכוסה בהיבט הליבתי שלו, תוכלו בנוסף ללמוד גם עולמות תוכן חדשים בתחום הניהולי. זה יאפשר לכם התמחות בתחומי עיסוק נוספים. עם תואר בכלכלה וניהול תוכלו להתקדם בכל ארגון שבו תעבדו או לחילופין לבחור לעבוד כעצמאים בעלי עסק משלכם. לימודי החלק הניהולי נועדו להכשיר מנהלים אשר עומדים בראש כוח משימה כלשהו, קטן או גדול. זה יכול להיות מחלקה בארגון וזה יכול להיות בראש הארגון כולו. נושא הניהול חשוב במיוחד להנעה של עובדים, פיקוח ובקרה על הפעילויות השונות ותכנון קצר וארוך טווח. הוא חשוב גם לצורך מו"מ עסקי והשלכות של שירות לקוחות או תחרות מול פירמות דומות בענף.

 

2. למה ללמוד כלכלה וניהול באקדמית תל-חי?

המכללה האקדמית תל-חי פועלת בלב הגליל העליון, מקום של צמיחה ופיתוח שמקבל תקציבים ותמיכה ציבורית הולכת וגדלה בשנים האחרונות. זהו מקום שמזמין אתכם, צעירות וצעירים לממש את הידע  ולמנף אותו בעסקים ופעילות קהילתית משגשגת. זהו המקום שקורא לכם, צעירים ובעלי מוטיבציה לחדש וליזום, להיות בעלי השפעה ולעצב את הכלכלה ואת החברה שאנחנו חיים בתוכה. הקרבה למרכז הפועם של הגליל יפגיש אתכם עם אנשי מפתח באקדמיה ובעסקים, המאפשרים לסטודנטים שלנו לראות מקרוב את החסרים ולהיות הראשונים לספק פתרון ושינוי.

לימודי כלכלה וניהול במכללה האקדמית תל-חי הם לימודים אשר לוקחים במלוא הרצינות את הנושאים החשובים אשר פורטו בתחילת המאמר. הם יסייעו לכם להשתלב בעולם העסקים ובכל ענף כלכלי, יקנו לכם את הידע הנדרש לניהול מערכות ציבוריות באופן יעיל, וגם לניהול משק בית ומשפחה בצורה יעילה יותר. תלמדו איך לבחור בין הזדמנויות ואיך לנהל את ההכנסות, להקטין הוצאות ולבצע השקעות מניבות.

השילוב בין שני התחומים הללו בלימודי כלכלה וניהול, מקנה לסטודנטים ארגז כלים נרחב המאפשר להם להשתלב בתפקידים ניהוליים וכלכליים כאחד כגון כלכלנים במוסדות פרטיים וציבוריים, מנהלי כספים, יועצי השקעות ויועצים פנסיוניים, מנהלי תיקי השקעות, משווקים, יזמים ועוד.

דבר חשוב אשר מאפיין את הלימודים במכללה האקדמית תל-חי הוא אווירת לימודים. אווירת הלימודים באקדמית תל-חי, אשר ממוקמת בגליל העליון, נעימה ותומכת מבחינה אקדמית וחברתית וטבולה בסביבה ירוקה. על זאת יעידו אלפי הסטודנטים אשר למדו אצלנו החל ממחצית שנות ה 90 של המאה הקודמת.  

אווירת הלימודים קשורה גם לסגל החוג בלימודי כלכלה וניהול. הוא כאן לרשותכם כדי לספק לימודים באווירה אישית ואיכותית, בקבוצות לימוד קטנות וקורסים ייחודיים. חברי הסגל כאן בכדי לפתוח בפניכם הזדמנויות להשתלבות בשוק העבודה, בכל סקטור ועל פי העניין. הם התקבצו כאן אחרי שהתמחו בתחומי כלכלה וניהול בארץ ובעולם (מימון, שווק, מסחר, ארגון תעשייתי, מאקרו כלכלה, וסביבה), הם זמינים לקדם אתכם ולהביא להצלחתכם.

 

3. החוג לכלכלה וניהול – מי אנחנו?

לימודי כלכלה וניהול מעניק לבוגריו תואר ראשון .B.A  אשר מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה ושווה ערך לתואר הניתן על ידי האוניברסיטאות. התיאוריות הנלמדות במהלך השיעורים, מיושמות דרך דיונים בכיתה על מצב חברות כלכליות בארץ ובעולם, בסימולציות ואף בעבודות הגמר והמחקר.

התואר משלב הן את תחום הכלכלה, המכיל קורסים מתמטיים, אנליטיים וקורסים בתחום שוק ההון והמימון, ניתוחי עלות-תועלת, כלכלה עירונית, מסחר בינ"ל ועוד. הוא גם כולל כמובן את תחום הניהול אשר מכיל קורסים רבים בתחומי היזמות, השיווק, הניהול, ועוד.

כפי שצוין לעיל, לימודי הניהול נועדו להכשיר את הסטודנטים לתפקידי ניהול ושיווק במגזר הפרטי או הציבורי או להיות יזמים ולפתוח עסק משלהם. במסגרת זאת ניתן למצוא אצלנו מגוון קורסים בניהול, יזמות ושיווק, התנהגות ארגונית, ניהול צוותים, חקר שווקים, משחק מנהלים, התנהגות צרכנים, הגבלים עסקיים, וסמינרים שונים בתחומים אלו.

Accordion Title סטודנטים מספרים

סטודנטים מספרים

Accordion Title אופק תעסוקתי

אופק תעסוקתי

הבוגרים שלנו:

 • הבוגרים שלנו בעלי ידע עדכני ומתקדם בכלכלה וניהול, בעלי חשיבה יצירתית וביקורתית ובעלי יכולת התמודדות בעולם העסקי הדינאמי של המאה ה-21 עם רקע תיאורטי עמוק ויכולת יישום הידע באופן מעשי באירועים מורכבים של ארגונים בעולם העסקי והציבורי.
 • בין הבוגרים שלנו יש העוסקים בתחום הבנקאות ומוסדות פיננסיים, בבתי השקעות כיועצי השקעות, ברוקרים בבורסה, מנהלי תיקי השקעות, בחברות מסחריות- באגף הכספים, במכירות, ברכש ולוגיסטיקה, תקציבאים ותמחירנים במשרדים ממשלתיים בסקטור הפרטי והעסקי, כלכלנים ומנהלים בסקטור הציבורי, עצמאים/ יזמים, מנהלי נדל"ן.

 

 חדר עסקאות תל-חי
תמונה
כלכלה וניהול

חדר העסקאות הוא מעין מעבדה ללימוד והכרה של הבורסה לניירות ערך.

הסטודנטים לומדים להכיר את שוק ההון ואת זירת המסחר באמצעות לימוד מקוון שפותח במיוחד עבור החוג לכלכלה וניהול באקדמית תל-חי.

חדר העסקאות פתוח בכל ימות השבוע. בימים ובשעות קבועות במהלך השבוע ניתנת הדרכה אישית לפונים ע"י מדרכים בחדר העסקאות.

במסגרת הקורסים המועברים בחוג לכלכלה ולניהול נעשה שימוש פעיל בחדר העסקאות והסטודנטים לומדים להתנסות באופן מעשי במסחר, בבניית תיקי השקעות ובניהול התיק השקעות באופן דינאמי.
כמו כן לומדים לנתח אירועים אקטואליים, לערוך דיונים עם אנשי מקצוע בתחום, ולומדים לעקוב אחר המסחר הסימולטני של ניירות ערך בתל אביב ובניו יורק. 

לסטודנטים הפעילים באמצעות "חדר העסקאות" יש מעין מועדון חברים להתכנסות ולדיון בנושאים כלכליים של הפרק.

שיא הפעילות של חדר העסקאות הוא משחק השקעות שבו מוזמנים כל הסטודנטים לבנות תיק השקעות למסחר וירטואלי בוול סטריט. כל סטודנט מקבל 100,000 דולר וירטואלי להשקעות ובמהלך השנה נערך דירוג מתמיד של התוצאות שבסופם מוכרז הזוכה ומוענק לו פרס כספי.

בפעילות חדר העסקאות משתתפים כל שנה כ- 100 סטודנטים שמעשירים את הידע שלהם בתחום.

מה תלמדו

מה תלמדו

Accordion Title מבוא לכלכלה א'- מיקרו

מבוא לכלכלה א'- מיקרו

בקורס זה נלמדים עקרונות היסוד של תחום המיקרו-כלכלה, אשר עוסק ברמה היחידנית של הפירמה, הצרכן ומשק הבית.  הקורס מנתח שאלות של יעילות כלכלית, גורמים המשפיעים על היצע הפירמה (עלויות, תפוקה, פדיון, רווח) וגורמים המשפיעים על ביקוש הצרכנים (העדפות, הכנסה, תחליפיות מוצרים).  בפתח הקורס מוצגת הבעיה הכלכלית, תופעת המחסור ויעילות בייצור, תוך סקירת נושא כדאיות המסחר הבינלאומי (סחר חליפין).  החלק הראשון של הקורס עוסק בניתוח התנהגות היצרן בתחרות משוכללת ומתאר את קביעת עקומת ההיצע בהתאם לעלויות הייצור ועקרונות התפוקה השולית הפוחתת. החלק השני של הקורס עוסק בניתוח התנהגות הצרכן ומתאר את קביעת עקומת הביקוש בהתאם להעדפות הצרכן, השפעות ההכנסה והשפעות התחלופה. בחלק השלישי של הקורס נידונים נושאי שיווי משקל בין ההיצע לביקוש והשפעות התערבות ממשלתית ובחלק האחרון נידון נושא המונופול והתנהגות היצרנים בתחרות בלתי משוכללת.

Accordion Title כלכלת סין אתגרים והזדמנויות

כלכלת סין אתגרים והזדמנויות

-40 השנה האחרונות, מאז החלו הרפורמות הכלכליות בסין, שינתה המדינה את פניה והפכה מכלכלה מתוכננת, ריכוזית, מקובעת, וכמעט אוטרקית, לכלכלה דינמית, מבוססת שוק, מקושרת גלובלית, השוברת שיאי צמיחה בדרכה להיות הכלכלה השנייה בגודלה בעולם, לפחות לעת עתה.

המודל הסיני, שבו מפלגה קומוניסטית מנהלת כלכלה קפיטליסטית, מחייב בחינה מעמיקה של תהליכי השינוי והפיתוח הכלכלי שהתרחשו בסין והובילו לצמיחת המודל הייחודי של "כלכלת שוק סוציאליסטית". זאת בכדי להבין את האתגרים הפנימיים והגלובליים שנוצרו בתהליך, והן בכדי להעריך את המשמעויות העתידיות של הפיתוח הכלכלי של סין.

הקורס יתחיל בסקירת ההיסטוריה כלכלית של סין והמעבר שלה מכלכלה מתוכננת לכלכלת מבוססת שוק. מכאן נמשיך לדון ברפורמות הכלכליות העיקריות שהתרחשו בסין, הסיבות להצלחה המטאורית של סין בעידן הרפורמות והבעיות שהן יצרו, המוסדות הכלכליים המרכזיים בכלכלה הסינית, והאתגרים עמם מתמודדת הכלכלה הסינית במאה ה-21.

Accordion Title משחק מנהלים ויזמות ניהולית

משחק מנהלים ויזמות ניהולית

הקניית עקרונות היזמות להקמת עסק חדש, וסימולציה של הסביבה הניהולית האופיינית למרבית הסקטורים התעשייתיים. ניתוח אירועים עסקיים תוך שימוש בפונקציות השונות בארגון כגון פיתוח, ייצור, שיווק, מכירות מימון, כוח אדם, אבטחת איכות והשפעתם על התוצאות העסקיות. בתום הקורס אמורים סטודנטים/יות להיות מסוגלים לנתח תמונת מצב עסקית של ארגונים, לאבחן גורמים פנימיים וחיצוניים שיכולים להשפיע על הצלחה וכישלון, ולבחון באופן מושכל דרכי פעולה חלופיות לשימור ולשיפור הישגי העסק. כן יקבלו סטודנטים/יות כלים הנדרשים לשיפור יכולתם האישית להיות יזמים של עסקים חדשים עצמאיים או במסגרת ארגון קיים.

יש לעיין  בשנתון החוג על מנת לצפות בתכנית הלימודים המלאה.

* מערכת השעות יכולה להשתנות במהלך או לפני הלימודים בהתאם לתכנית הלימודים של הסטודנט ובהתאם לשיקולי המערכת.

 

סגל החוג כלכלה וניהול

פרופ' ניר בקר

רקטור מ"מ נשיא
פרופ' מן המנין
Ph.D.:
אוניברסיטת מינסוטה, ארה"ב
1990
תחומי מחקר : כלכלת סביבה, נתוח עלות-תועלת.

פרופ' אלי גימון

פרופ' מן המנין
Ph.D.:
Strathclyde University, Glasgow, UK
2006
תחומי מחקר : יזמות, חדשנות, אסטרטגיה עסקית

פרופ' דורון לביא

דיקן הפקולטה למדעי החברה והרוח
פרופ' מן המנין
Ph.D.:
אוניברסיטת בן גוריון
2005
תחומי מחקר : כלכלת ציבורית במיוחד בתחום משאבי טבע…
כל סגל החוג

רכזת החוג

הילה ביטון ממן, ימית ביטון.

טלפון נוסף: 04-8181681

פקס:  04-8181682/04-8181681

שעות קבלת הסטודנטים:
ימים ראשון עד חמישי: 09:30-12:30 וגם 14:00-15:00

לא עומדים בתנאי הקבלה?

המכללה מציעה מגוון מכינות ואפשרויות לקבלה לאקדמיה. 
נשמח למסור לך פרטים נוספים

טלפון נוסף: *9827

הם משלנו

"היום אני מנהל איכות ורגולציה בחברה בינלאומית בתחום רפואה, מנהל פרוייקטים באסיה ולפני שמונה חודשים אני ומשפחתי עשינו…

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
TRUE
3670307
Z9hW3ESqHs1gnxxRWy3Rf7eJy69oX3vRVuSVndFR9no
Google no captcha
1
דברו איתי!
form-7RjAsxFZfWZVXBi0d3ySiUcHLVzRjAVntM0cIEdU06g
webform_submission_contact_us_paragraph_1896_add_form